در باره ما

ما که هستیم؟


خدمات

خدمات رایانه پرداز سپهر ، ارائه پنل/پنل نمایندگی ارسال پیامک است. ما و همکارانمان در گروه رایانه پرداز سپهر می کوشیم خدمات و تعهدات خود را با پاسخگویی 14 ساعتی و همچنین پشتیبانی تضمینی ، درخور اعتماد مشتری به سرانجام برسانیم. از شما نیز خواهشمندیم با نظرات و انتقادات خود ما را در این راه یاری نمایید...

آغاز فعالیت

رایانه پرداز سپهر فعالیت خود را از سال 89 با انتشار اولین سری از مجموعه بازی های رایانه ای تحت عنوان ویرایشگران عصر نوین آغاز نمود. استقبال بی نظیر هم شهریان عزیز در اصفهان ما را بر آن داشت تا محصولات دیگر خود را با انگیزه ای بیشتر تحت عنوان تجاری نرم گستران ایران زمین در شهر های اصفهان - مشهد - شیراز - خوزستان منتشر نماییم.
و اینک (1392/07/16) با راه اندازی سایت رایانه پرداز سپهر گامی بلند تر از پیش به سمت خدمت به مشتریان و همکاران عزیز در زمینه وب(طراحی-توسعه) و همچنین خدمات هاست و دامنه برداشته ایم .

timeline

Breakfast

8:00 AM

timeline

Elevenses

11:00 AM

timeline

Lunch

1:30 PM

timeline

Tea

4:00 PM

timeline

Dinner

7:30 PM

timeline

Late Supper

10:00 PM

Our Team


Tracy - templatemo

Tracy

Designer
Mary - templatemo

Mary

Developer
Julia - templatemo

Julia

Director
Linda - templatemo

Linda

Manager

نظرات مشتریان


  • من از سرویس هاست و طراحی سایت این مجموعه خیلی راضی هستم بخاطر خرابی سرویس دهنده های قبلی به سپهر رایانه پناه آوردم خوشبختانه از انتخابم پشیمون نیستم . پشتیبانی و ارائه خدمات همیشه به موقع بوده.

  • من مدت زیادی نیست که با رایانه پرداز سپهر همکاری دارم تقریباً یک سال اما در این مدت کوتاه از پشتیبانی و کیفیت خدمات شما بسیار سپاسگزار هستم.حتی یکبار که به مشکل برخورده بودم در مدت زمان کوتاهی تیم پشتیبانی مشکلم رو حل کرد سپاس از شما

  • سلام ، از کیفیت تبلیغات چاپی شما بسیار راضی هستیم.