طراحی وب سایت ، طراحی برنامه اندروید ، تبلیغات آنلاین ، تبلیغات چاپی


تا انتهای مسیر با شما هستیم....

شرکت تبلیغاتی سپهر ارمان نوین

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت با استفاده از تکنیکهای روز، منطبق بر تصور و اندیشه شما، خود اطمینانی است تا طراحی سایت های خود را به ما بسپارید. طراحی وب حرفه ای و زیبا . امنیت کامل . بهینه سازی سئو و ثبت در موتورهای جستجوگر . امکانات بینهایت و دلخواه شما .
پس از عقد قرارداد طراحی سایت با این گروه ، طراحی پروژه شما آغاز شده و شما می توانید از طریق  پشتیبانی ، روند پیشرفت طراحی وب سایت خود را بصورت لحظه ای پیگیری کنید. مطمئن باشید یک سایت زیبا و بهینه سازی شده در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ ... ، بهترین و ارزانترین راه افزایش چند برابری فروش و یا معرفی و نمایش خدمات، دستاوردها و محصولات شماست.

طراحی وبسایت

                «برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...»


طراحی اپلیکیشن اندروید
ارائه مطالب آموزشی ، معرفی برند و خدمات ، محصولات و دریافت بازخورد و لایک از مشتریان در پلتفرم قدرتمند اندروید میتواند در رشد و موفقیت حرفه شما تاثیر چندین برابر داشته باشد . امروزه مشتریان مایل به خرید از رسانه های قدرتمند تر و خلاق تر هستند و به آنها بیشتر اعتماد میکنند . حضور در رسانه قدرتمندی چون google play میتواند علاوه بر معرفی برند شما در خارج از مرزها ، منجر به افزایش رشد و اعتماد شما در بین مشتریانتان شود . تخمین زده میشود که روزانه میانگین استفاده افراد در دنیا از موبایل به بیش از ۳ ساعت در روز رسیده است . این در حالیست که این آمار شدیدا رو به افزایش است .

طراحی اپلیکیشن اندروید

                «برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...»


تبلیغات چاپی
تبلیغات چاپی همانطور که از نامش هم پیداست به تبلیغاتی گفته می شود که توسط دستگاه چاپ تکثیر شده و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. تبلیغات چاپی به دو دسته تبلیغات چاپی مطبوعاتی و تبلیغات چاپی غیرمطبوعاتی تقسیم می شوند. تبلیغات چاپی به ویژه تبلیغات مطبوعاتی جزو با سابقه ترین انواع تبلیغات به حساب می آیند که هنوز هم طرفداران خاص خودشان را دارند.  به آن دسته از تبلیغات که برای چاپ در روزنامه ها، مجلات، فصلنامه ها، و … طراحی می گردند، تبلیغات چاپی مطبوعاتی گفته می شود و تبلیغات چاپی غیر مطبوعاتی شامل کاتالوگ، بروشور، پوستر، کارت پستال و ست اوراق اداری و … می باشد. طراحی تبلیغات چاپی، اصول مشخصی دارد که در صورت عدم رعایت آنها نمی توان انتظار فروش مناسبی را داشت آگهی چاپی خود می تواند هدف های متفاوتی داشته باشد مثلا معرفی محصول، معرفی شرکت، یا فروش مستقیم کالا.

تبلیغات چاپی کارت ویزیت و بنر و کاتالوگ

                «برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...»


تبلیغات اینترنتی
اگر شما به وبسایت ها، اپلیکیشن ها و یا رسانه های اجتماعی مختلف مانند فیس بوک، تلگرام، اینستاگرام و … نگاه کنید، متوجه تعداد زیادی تبلیغات خواهید شد. برای نمایش تبلیغات در این رسانه ها به اینترنت نیاز است. از این رو، به این دسته از تبلیغات، تبلیغات اینترنتی یا تبلیغات آنلاین می گویند. امروزه، تبلیغات اینترنتی یکی از موثرترین راه های بازاریابی برای هر برندی است و توجه تعداد زیادی از بازاریابان را به خود جلب کرده‌اند. تقریبا تمام بازاریابان، تبلیغات اینترنتی و آنلاین را در استراتژی بازاریابی خود قرار می دهند و یا در آینده نزدیک تصمیم به استفاده از آن دارند.تبلیغات اینترنتی برای اولین بار در سال 1994 و به صورت تبلیغات بنری در سایت Wired.com انجام شد. تبلیغات اینترنتی، در مدت زمان کوتاهی مورد توجه بسیاری از بازاریابان قرار گرفت. در سال 1995 تبلیغات اینترنتی به صورت هدفمند انجام شد و تبلیغات اینترنتی، متناسب با محتوای وبسایت ها و علایق مخاطبان، به آنها نمایش داده می شد. در سال 1996، اولین ابزارهای اندازه‌گیری کیفیت کمپین های تبلیغات اینترنتی رونمایی شدند و بازاریابان به کمک این ابزارها برای اولین بار توانستند تبلیغات اینترنتی خود را دنبال کنند و آنها را مورد ارزیابی قرار دهند. 

تبلیغات اینترنتی و آنلاین در سایت ها و شبکه های اجتماعی

               «برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...»