طراحی اپلیکیشن اندروید - فروشگاهی ، محتوایی ، شخصی



با توجه به گسترش روز افزون تلفن های همراه و بخصوص تلفن های مجهز به سیستم عامل اندروید ، هم اکنون وقت آن رسیده است که فروشگاه ها ، دانشگاه ها ، شرکت ها ،مراکز تفریحی و تمامی واحد های تجاری سراسر کشور شعبه ای نیز در تلفن های هوشمند ایجاد کنند.
طبق آمار موجود در کشورمان یک برنامه موبایل مفید و کاربردی می تواند حداقل بیش از 50 هزار دانلود در سراسر کشور کسب کند که این تعداد قابل توجه می تواند هر تجارتی را پیروز میدانرقابت کند. از طرف دیگر وجود درگاه های پرداختی مخصوص موبایل ماننددرگاه بانک سامان و بانک ملت ، راه انتقال وجه و پرداخت نقدی کاربران را باز و آسان کرده است.

امروزه پیشی از رقبا یک خواسته نیست ، یک نیاز است برای رقابت و بقاء در دنیای قدرتمند تجارت الکترونیک و نرم افزار موبایل . تخمین کارشناسان آی تی بر این است که دنیای آینده دنیای اپلیکیشن های موبایل است . امروزه اتصال ۶۸٪ کاربران شبکه های اجتماعی از طریق موبایل است و روز به روز استفاده از وب جهت دریافت اطلاعات از دنیای اینترنت کاهش میابد . ارائه مطالب آموزشی ، معرفی برند و خدمات ، محصولات و دریافت بازخورد و لایک از مشتریان خود در پلتفرم قدرتمند اندروید میتواند در رشد و موفقیت حرفه شما تاثیر چندین برابر داشته باشد . امروزه مشتریان مایل به خرید از رسانه های قدرتمند تر و خلاق تر هستند و به آنها بیشتر اعتماد میکنند . حضور در رسانه قدرتمندی چون google play میتواند علاوه بر معرفی برند شما در خارج از مرزها ، منجر به افزایش رشد و اعتماد شما در بین مشتریانتان شود . تخمین زده میشود که روزانه میانگین استفاده افراد در دنیا از موبایل به بیش از ۳ ساعت در روز رسیده است . این در حالیست که این آمار شدیدا رو به افزایش است . حضور شما در یک پلتفرم موبایل و فراگیر نظیر اندروید یعنی حضور شما در دستان مشتریان ، در کیف مشتریان و حتی کنار آنها در تخت خوابشان ! ما فکر میکنیم اولین ها سهم عمده بازار را گرفته اند . طبق آمار هر کاربر در هر ساعت به طور میانگین ۶ بار به گوشی موبایل خود نگاه میکن

گروه رایانه پرداز سپهر ، به عنوان یک تیم ارائه دهنده خدمات تخصصی ساخت و برنامه نویسی اندروید و با افتخار توانایی خود را در انجام صفر تا صد پروژه های ساده و پیشرفته اندروید اعلام میدارد.


رایانه پرداز سپهر با داشتن متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار اندروید و تولید ده ها اپلیکیشن اندروید ، تمامی نیاز های شما را در زمینه برنامه نویسی و تولید برنامه اندروید ، برطرف خواهدکرد.

سرویس های قابل ارائه :
1- طراحی گرافیک ظاهری نرم افزار بصورت کاملا حرفه ای و پویا
2- طراحی سیستم های امنیتی مبتنی بر اندروید برای نرم افزار هایی همچون موبایل بانک
3- برنامه نویسی سرویس های مورد نیاز مبتنی بر آندروید بصورت OOP
4- برنامه نویسی نرم افزار های کار با دوربین ، سنسور گوشی ، کار با    اینترنت و ...
5- برنامه نویسی برای تمامی مدل های گوشی    اندروید و انواع تبلت ها
6- کار با بانک اطلاعاتی داخلی اندروید SQL Lite
7- طراحی و ساخت بازی اندروید
8- وب اپلیکیشن‌ها و موبایل وب
9- برنامه های موبایل مبتنی بر موقعیت
10- تجارت الکترونیک بر روی موبایل
11- یکپارچه‌سازی پایگاه‌‌های داده تحت سرور با موبایل
12- سیستم‌های اتوماسیون روی موبایل
13- یکپارچه‌سازی با شبکه‌های اجتماعی موجود
14 - ارائه‌ی سرویس‌های مدیا به صورت استریمینگ (رادیو اینترنتی و...)
15 - طراحی و برنامه نویسی فروشگاه اندرویدی به همراه پرداخت آنلاین
16 - برنامه نویسی اندروید به زبان جاوا JAVA